19 Ekim Perşembe Banko İdda Tahminleri

19 Ekim Perşembe Banko İdda Tahminleri

19  Ekim Perşembe Banko İddaa tahminlerini Fix Tahmin ekibi olarak inceledik. İncelemelerimiz sonucunda sizlere en yüksek istatistiklere sahip karşılaşmaları çıkarttık. Bu istatistiklerimizin neticesinde banko iddaa tahminlerine atıfta bulunabiliriz.

Analizler

 

Romanya1.Lig Poli – Sepsi Analizi:

Romanya 1. Lig Poli – Sepsi analizini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • Poli – Sepsi (20.00)

BET365 Oranlarına göre şema  En çok 2.yarı olarak gösteriyor;

 

Maç Yorumu : Csms Iaşi, son lig maçında Rapid Bucarest’e 3-2 kaybetti. Evinde dört maçtır Csms Iaşi evinde de dört maçtır kazanamıyor. Sepsi ise son altı resmi maçını kazanamadı ve son beş lig maçını kaybetti. Bu karşılaşmalarda kalesinde dördünde kalesinde en az iki gol gören Sepsi, her geçen hafta biraz daha mağlubiyet alışkanlığı ediniyor. CSMS Iaşi’nin iç saha maçlarında gollerin ikinci yarılarda gelmesi ve iki takımın istikrarsız görüntüsünden yola çıkarak en çok gol ikinci yarıda olur tercihini sizlere öneriyorum.

  • Banko Tahmin : En çok 2.yarı

 

Danimarka 1.Lig Vendyssel – AC Horsens Analizi:

Danimarka Vendyssel – AC Horsens analizini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • Vendyssel – AC Horsens (20.00)

BET365 Oranlarına göre şema  2.5 Üst olarak gösteriyor;

 

Maç Yorumu : Vendsyssel FF, son lig maçını deplasmanda kazanırken Ac Horsens son lig maçını kaybetti. Milli arada oynadığı Randers Fc hazırlık maçını kazanan Ac Horsens, maç ritmini kaybetmemek adına bu hazırlık maçında hücumda ekstra performans sergiledi. İki takımda sezon genelinde yüksek skorlu maçlar oynuyor. Ayrıca iki takım arasında oynanan son karşılaşmada 3.5 gol üstü baremini aştı ve karşılıklı gollere sahne oldu. Lig sıralamasında aynı puanda bulunan ve zaman zaman savunmada problemler yaşayan bu iki takımın mücadelesinde karşılıklı gollerin olmasını bekliyorum ve skorun 2.5 gol üstünü aşmasını bekliyorum.Ayrıca iki takım arasında oynanan son karşılaşmada 3.5 gol üstü baremini aştı ve karşılıklı gollere sahne oldu. Lig sıralamasında aynı puanda bulunan ve zaman zaman savunmada problemler yaşayan bu iki takımın mücadelesinde karşılıklı gollerin olmasını bekliyorum ve skorun 2.5 gol üstünü aşmasını bekliyorum.

  • Banko Tahmin : 2.5 Üst

 

 

Karşılaşmanın canlı skorlarına göz atmak için Maçkolik‘i takip edebilirsiniz.

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir