13 Ekim Cuma Banko İddaa Tahminleri

13 Ekim Cuma Banko İddaa Tahminleri

13  Ekim Cuma Banko İddaa tahminlerini Fix Tahmin ekibi olarak inceledik. İncelemelerimiz sonucunda sizlere en yüksek istatistiklere sahip karşılaşmaları çıkarttık. Bu istatistiklerimizin neticesinde banko iddaa tahminlerine atıfta bulunabiliriz.

Analizler

 

Concaf Uluslar Ligi Dominika – Virjin Adaları Analizi:

Kolombiya Dominika – Virjin  analizini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • Dominika – Virjin (00.00)

BET365 Oranlarına göre şema  Karşılıklı Gol Var olarak gösteriyor;

 

Maç Yorumu : Grubun öne çıkan iki takımının mücadelesini izleyeceğiz. Son maçlarında hücum performansı olarak kötü bir performans sergilemediler. Kendi aralarında oynadıkları maçların da dengeli geçtiğini gördük. Bu maçta da iki ekibin de yakın bir performans sergileyebileceğini düşünüyorum. Karşılıklı gol var tercihini önereceğim.

  • Banko Tahmin : Karşılıklı Gol Var

 

 

Concaf Uluslar Ligi Suriniam – Haiti Adaları Analizi:

Kolombiya Suriniam – Haiti analizini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • Suriniam – Haiti (01.00)

BET365 Oranlarına göre şema  2.5 Alt olarak gösteriyor;

 

Maç Yorumu : Bu grubun zayıf halkası olan iki takım karşı karşıya gelecek. Surinam, özellikle ofansif olarak çok fazla güven vermiyor. Haiti de rakibinin temposuna ayak uydurabilir. Az gollü bir maç beklediğim için 2.5 alt tercihini önereceğim.

  • Banko Tahmin : 2.5 Alt

 

Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri Arjantin – Paraguay Adaları Analizi:

Arjantin– Paraguay analizini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • Arjantin – Paraguay (02.00)

BET365 Oranlarına göre şema  En Çok Gol 2. yarı olarak gösteriyor;

 

Maç Yorumu : Eleme grubuna 2’de ‘’2’’ yaparak giren Dünya Kupası’nın son şampiyonu Arjantin’in 2009’dan beri elemelerde iç sahadaki 26 maçında sadece 2 yenilgisi var, bunlardan birisi Paraguay’a karşı yaşanmıştı. Yalnız uzun süredir gol yemeden yakalanan galibiyet serisi ve içinde bulundukları havadan dolayı o günlerin çok önünde oldukları aşikar. Son yıllarda hayal kırıklığı yaratan ülkelerden olan Paraguay’da beklenildiği gibi Schelotto ile yollar ayrıldı yerine başka bir Arjantin’li teknik direktör Garnero göreve getirildi. Son yıllarda yerel ligde fark yaratan bir hoca oldu Garnero ama ilk defa milli takım çalıştıracağı gibi ilk randevusu hayli zorlu. Uzun süredir resmi maçlarda gol bulmakta dahi zorlanan konuk ekipte Almiron, Sosa ve Avalos’lu 3 forvetli sistemin başlaması beklense de arkadan yaratıcılık anlamında problem var. Arjantin’de Lisandro Martinez, Foyth ile Dybala yoklar ama geniş bir oyuncu havuzu var. Paraguay ortaya belli bir direnç koyabilir ama en çok gol ikinci yarıda atılır tercihine oynanabilir.

  • Banko Tahmin : En çok gol 2.yarı.

 

 

Karşılaşmanın canlı skorlarına göz atmak için Maçkolik‘i takip edebilirsiniz.

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir