10 Eylül Banko İddaa Tahminleri

19 Ekim Perşembe Banko İddaa Tahminleri

 10 Eylül banko İddaa tahminlerini Fix Tahmin ekibi olarak inceledik. İncelemelerimiz sonucunda sizlere en yüksek istatistiklere sahip karşılaşmaları çıkarttık. Bu istatistiklerimizin neticesinde banko iddaa tahminlerine atıfta bulunabiliriz.

Analizler

Euro 2024 Elemeleri B Grubu Analizi:

Euro 2024 Elemeleri B Grubu analizlerini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

  • İrlanda – Hollanda (21.45)

BET365 Oranlarına Göre Şema 2.5 üst olarak gösteriyor;
Bu oranlarlarla, İrlanda’nın oynadığı maçlarda hep ekipler 3 ve üzeri gol atmış ve 3 kez 2.5 ÜST olarak sonuçlanmış.10 Eylül Banko İddaa Tahminleri

 

İstatistik Ortalamaları

2.5 Üst %90 oranı ile bekleniyor. – Korner ortalaması ise, 13.6 – Karşılıklı Gol Var Ortalaması %85

Maç Yorumu : Hollanda zirve takibi açısından Fransa’dan uzaklaşmaması adına bu maçtan mutlak galip gelmek zorunda. Evinde ağırladıkları Yunanistan karşısında 3-0 gibi net galibiyet alarak iyi bir motivasyon kazandıklarını söylemeliyiz. İrlanda içinde bu maç bir fırsat maçı olabilir. Galip gelmeleri durumunda zirve yarışına ortak olacaklar ve önemli bir eşiği geçmiş olacaklar. Kontrollü başlayacağını düşündüğüm maçı Hollanda sessiz kapatmaz. Özellikle ikinci yarıda kaliteli oyuncu grubunun etkisi fazlaca hissedilir.

 

  • Banko Tahmin : Maç Sonucu 2.5 ÜST

Euro 2024 Elemeleri H Grubu Analizleri:

Euro 2024 Elemeleri H Grubu analizlerini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

  •  Finlandiya – Danimarka (19.00)

BET365 Oranlarına Göre Şema Karşılıklı Gol olarak gösteriyor ;
Bu oranlarlarla, Finlandiya’nın oynadığı maçlarda hep ekipler Karşılıklı Gol atmış ve  2  kez 2.5 ÜST olarak sonuçlanmış

10 Eylül Banko İddaa Tahminleri

  • Maç Yorumu: İlk maçta aldıkları 3-1’lik Danimarka mağlubiyetinin ardından 4 maçtan 12 puan çıkarmayı başaran kuzey ekibi, Euro 2024 öncesinde hem yerini perçinleştirmek hem de rakiplerine yenildikleri maçın rövanşını almak için sahada olacak. Takımın göze çarpan özelliği ister iç saha ister deplasman olsun hep belirli bir seviyede tutulan oyun disiplinleri. Kuzey insanlarının genetik kodlarında da yazan yüksek çalışkanlık, gerçekten de takıma da sirayet etmiş durumda. Birbirinden kopmayan hatlar ve toplu oyun alışkanlığı gördüğümüz takımdaki en büyük eksiklik, bazı kilit maçlarda anahtar görevi görebilecek saf yetenekli oyuncular olarak göze çarpıyor. Rakip ülkelerine kıyasla nispeten daha tavanı sınırlı bir kadro da olsa topladıkları 12 puan ile hak ederek liderlik koltuğunda oturduklarını bize gösteriyorlar. Bu maç özelin de iki ekibinde gol ve goller bulabileceğini düşünüyorum.
  • Banko Maç Tahmini: Karşılıklı Gol Var.

Karşılaşmanın canlı skorlarına göz atmak için Maçkolik‘i takip edebilirsiniz.

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir