1 Kasım Perşembe Banko İddaa Tahminleri

1 Kasım Perşembe Banko İddaa Tahminleri

1 Kasım Perşembe Banko İddaa tahminlerini Fix Tahmin ekibi olarak inceledik. İncelemelerimiz sonucunda sizlere en yüksek istatistiklere sahip karşılaşmaları çıkarttık. Bu istatistiklerimizin neticesinde banko iddaa tahminlerine atıfta bulunabiliriz.

Analizler

 

Primera Lig   Toluca – Puebla Tol Analizi:

Meksika Toluca – Puebla Tol analizini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • Toluca – Puebla Tol (04.00)

BET365 Oranlarına göre şema  Karşılıklı Gol Var olarak gösteriyor;

 

Maç Yorumu : Meksika’da hız kesmeden 15.haftanın maçları başlıyor. Ambriz’in sürpriz istifasının ardından vakit kaybetmeden takımı Morales’e emanet eden Toluca, istekli bir oyun ve Angulo’nun 2 asistiyle yıldızlaştığı San Luis maçını 3-1’le kazanıp, evi Nemesio Diez’deki etkili performansını devam ettirmiş oldu. İstikrar sorunu çeken Puebla, şut ortalaması yüksek bir takım olsa da hem hedefi bulma anlamında iyi değil hem de şutların çoğunluğunun on sekiz içerisinde olmadığını belirtelim. Toluca galibiyeti ve 1.5 üstü ideal.Dinenno’nun yeniden ilk 11’e dönme ihtimali var ama dış sahadaki zayıf performanstan dolayı güven vermiyorlar. İlk yarı Leon golü bekliyorum.

  • Banko Tahmin : Karşılıklı Gol Var

 

 

Primera Lig   Quertaro – CD GuadaAnalizi:

Meksika Quertaro – CD Guanda analizini alt kısımda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • Quertaro – CD Guanda (04.00)

BET365 Oranlarına göre şema  Karşılıklı Gol Var olarak gösteriyor;

 

Maç Yorumu : Queretaro adına Mazatlan maçı hezimetle sonuçlandı ama maç hem ilk 77 dakika boyunca 0-0’dı hem de ilk yarıda Queretaro’nun kaçırdığı penaltı dışında bir de oldukça tartışılan faul gerekçesiyle sayılmayan golü vardı. Bitime 3 maç kaldı ve Queretaro adına bu maç son şans olarak görülüyor play-off’lar anlamında. Chivas, Tigres’e karşı sarsıcı bir mağlubiyet aldı içeride ama doğrudan finaller için şansı hala yüksek ve bu tarz büyük takımların böylesine hüsranların ardından genelde reaksiyon verdiklerini biliyoruz. Savunmadan Briseno’nun cezasından dolayı olmaması dezavantaj. Gollü bir devre olmasını bekliyorum. Önerim ilk yarı 1.5 üstü.İki takım içinde ilk 6 için kritik bir eşleşme

  • Banko Tahmin : İlk yarı 1.5 üst.

 

 

Karşılaşmanın canlı skorlarına göz atmak için Maçkolik‘i takip edebilirsiniz.

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir